Buurtvereniging 't Vrijveld

Als u vragen, opmerkingen of suggesties heeft voor de buurt, horen wij dat uiteraard graag van u. De contactgegevens van het dagelijks bestuur zijn:

 

bestuur@vrijveld.nl

 

Secretaris

Willem Grootenboer

Minister Bongaertsstraat 131

6042CK Roermond

info@vrijveld.nl

 

Voorzitter

Trees van der Schoot

Robert Regoutstraat 61

6042 CM Roermond

voorzitter@vrijveld.nl

 

Penningmeester

Tys van Elk

Oranjelaan 7

6042BA Roermond

penningmeester@vrijveld.nl

 

KvK-nummer:

40176918

 

De overige bestuursleden zijn:

Matthijs Dagelet (activiteiten - matthijs@vrijveld.nl)

Nicole Verblakt (activiteiten - nicole@vrijveld.nl)

Judith Soethoudt (alg. bestuur - judith@vrijveld.nl)

Eric Brugman (belangenbehartiging@vrijveld.nl)

Roland Classen (communicatie - voorlichting@vrijveld.nl)

 

Activiteitencommissie(s):

activiteiten@vrijveld.nl (Chantal Noldus)

activiteitenvolwassenen@vrijveld.nl (Marjo Knapen)

 

 

Jazeker, wij maken ook gebruik van WhatsApp!

Wil jij regelmatig een nieuwtje, herinnering voor bijvoorbeeld een activiteit, actuele melding of ander relevant, leuk bericht over ’t Vrijveld op je smartphone ontvangen? Dat kan. Met regelmaat (maar echt niet dagelijks) verzenden we namelijk iets relevants m.b.t. onze buurt via WhatsApp. Uiteraard kunt u ons bij dringende vragen of klachten bij activiteiten, etc. via de app of telefonisch bereiken.

 

Hoe werkt dat?

Het is heel simpel. Voeg ons nummer +31 6 32 14 20 34 toe aan je contacten. Vervolgens stuur je een WhatsApp-berichtje met je naam naar ons nummer. We bevestigen je aanmelding met een berichtje. Vanaf dat moment ontvang je regelmatig een Vrijveld-bericht op je smartphone.

 

En als ik me wil afmelden?

Dan stuur je ons een appje met daarin de tekst AFMELDEN. Je krijgt een bevestiging van je afmelding. Je kan je vervolgens altijd weer aanmelden zodra je daar behoefte aan hebt.

 

Kan ik ook ideeën insturen?

Natuurlijk! Als je ideeën, mooie foto’s, opmerkingen of kritiek hebt dan kan je dat gewoon in een appje zetten. De komende tijd zullen we WhatsApp steeds actiever in gaan zetten om onze wijk ‘t Vrijveld te verbeteren. En dat doen we natuurlijk met jullie hulp.

 

Wil je dus het beste van ‘t Vrijveld ontvangen op je smartphone? Stuur dan een appje naar 06 32 14 20 34!

 

© Buurtvereniging 't Vrijveld - Lekker wonen, beter leven.  www.vrijveld.nl